MOBILAUS KUBILO NUOMA

MOBILAUS KUBILO SU JACUZZI SISTEMA IR LED APŠVIETIMU

 

NUOMA ŠIAULIUOSE IR APLINKINIUOSE RAJONUOSE

 

 

    

 

 

Kubilas - nepakartojama atrakcija romantikos mėgėjams. Šia pirtimi galima mėgautis ne tik šiltais vasaros vakarais, kur kas egzotiškesnė procedūra žiemą - garuojantis kubilo vanduo ir žiemos šaltukas bei snieguotos medžių šakos: kas gali būti geriau? Taip pat, galima derinti tikros pirties procedūras su procedūromis kubile: išsikaitinę garinėje pirtyje, atsigaivinsite, pailsėsite kubile, o jei po to dar seka eketė...

Medikai pripažįsta teigiamą kubilo poveikį organizmui – profilaktiką nuo gripo, slogos. Net ir turintieji medžiagų apykaitos sutrikimų, sergantieji reumatu, nervų ligomis, gali išbandyti šia profilaktinę priemonę. Kubile kaitinamasi sėdint ant specialiai tam skirtų suoliukų, pusiau gulomis. Patartina širdies plotą išlaikyti virš vandens, ypač jei vandens temperatūra pakankamai aukšta. Po pirties patartina pailsėti, atsigaivinti šaltu vandeniu. 

Vandens terapijos nauda sveikatai žinoma jau tūkstančius metų. Karštis, plūduriavimas vandenyje nepriekaištingą aplinką, puikiai tinkančią įvairių negalavimų dėl artrito.

Pasinėrus į vandenį, pakyla kūno temperatūra ir išsiplečia kraujagyslės. Šie procesai pagreitina kraujo cirkuliaciją ir skatina išskirti daugiau endorfinų - natūralių Jūsų kūno nuskausminamųjų. Atsipalaidavimas karštame vandenyje taip pat sumažina kraujo spaudimą ir aukštą cukraus kiekio kraujyje lygį. Žmogaus, plūduriuojančio vandens paviršiuje, kūno masė sumažėja 90 proc., todėl sumažinamas sąnarių ir raumenų sunkumas bei sukuriami tokie įsimintini atsipalaidavimo pojūčiai, kurių neįmanoma patirti maudantis vonioje.

 

KAINORAŠTIS.

1dienis - 45 EUR (Para)

2dienis - 45 EUR (Para)

3dienis - 45 EUR (Para)

4dienis - 45 EUR (Para)

5dienis - 55 EUR (Para)

6dienis - 55 EUR (Para)

7dienis - 55 EUR (Para)

 

Pristatymas Šiaulių mieste yra nemokamas. Pristatant kubilą už Šiaulių miesto ribų yra imamas kuro mokestis 1km -30 EUR/CNT. Nuomojantis kubilą 2 parom, antrai parai yra taikoma 50% procentų nuolaidą.

Kubilas yra pristatomas iki 10 val ryto ir pasiimamas iki kitos dienos 10 val ryto.