VIRTUALIOS TIKROVĖS PRAMOGŲ SALA » REPERTUARAS

 

REPERTUARAS

 

AMERIKIETIŠKI KALNELIAI

 

Pasiilgote adrenalino, stiprių pavojaus pojūčio, norite pajusti mirties kilpos baimę? Jei taip leiskitės į kupiną įspudžių kelionę su mūsų amerikietiškais kalneliais.

LAIKO MAŠINA

 

Jūs esate laiko policininkas, kurio pagrindinė užduotis yra išsiaiškinti, kodėl ėmė tirpti ledynai ir atgimė juros periodo laikotarpiu gyvenusios butybės. Jūs turėsite išgelbėti pasaulį  ir kartu išvengti dinozaurų nasrų.

GYLI ŽYDRA JŪRA   

 

Ar esate kadanors vaikščioje vandenyno dugnu? ar esate kadanors matęs sudužusį piratų laivą? O gal svajojote kadanors pamatyti didijį kuprotajį banginį, paliesti jį ir pažvelgti jam į akis? Jei taip leiskitės į povandeninę kelionę ir patirkite neišdildomus įspudžius.        

BAULINGAS

 

Norite pailsieti po sunkios darbų savaitės, atsipalaiduokite mūsų baulingo klube ir pasiekite savo pirmąjį virtualio tikrovės striką?

PAŠĖLUSIOS SPECIALYBĖS

 

Ar kadanors jus domino pardavėjos darbas? O gal norėjote iškepti virtualų karštą sumuštinį Makdonaldo restorane? O gal norite išbadyti kitas ateities specialybes? Visa tai galite padaryti su mūsų pašėlusiomis specialybėmis.

NUGALĖK ZOMBĮ

 

2125 metai pasaulį ištiko apokalipsinė krizė, paslaptingas virusas užkrėtė žmones ir jie tapo zombiais.  Šiauliuose liko paskutiniai gyvi žmones, bet juos nuolat puola zombių armija. Ar tu būsi tas žmogus, kuris apgins Šiauliečius ir iššaudis visus negyvelius? 

PAGAUK KIAUŠINĮ            

 

Ar prisimenį vaikystę kai delniniuose kompitereriukuose su vilku gaudydavai vištų metamus kiausinius? :) Ar nori tą malonų jausmą patirti vėl? Jei taip šis žaidimas kaip tik jums!!!!